سعید تقدسی

 

زمان برگزاری: پنجشنبه 1400/06/04 ساعت 20:00 به مدت 1 ساعت

راهنمای ورود به وبینار:

  • فقط از مرورگر های گوگل کروم و یا فایرفاکس استفاده کنید.
  • حتما فیلترشکن خود را خاموش کنید.
  • چنانچه مسئله دیگری برای ورود دارید، به شماره زیر پیامک بزنید:

09156080805

روش اول

  • بعد از کلیک بر روی دکمه ورود در بالای صفحه، گزینه مهمان را انتخاب کنید.

روش دوم

  • لینک زیر را در مرورگر خود کپی و سرچ کنید.

 

 https://www.skyroom.online/ch/taghadositeam/modir

  • گزینه مهمان را انتخاب کنید.

 

وبینار (Webinar) به کلاس، دوره، سمینار یا هر نوع رویداد آنلاین گفته می‌شود که در  محیط وب و با استفاده از اینترنت و نرم‌افزارهای خاص به صورت کاملا آنلاین، زنده، تعاملی و دو طرفه در یک زمان مشخص برگزار می‌شود. کلاس آنلاین، سمینار آنلاین، دوره مجازی، کلاس مجازی و … نیز نام‌هایی هستند که به جای وبینار به کار می‌روند و همه ما کم و بیش با آنها آشنایی داریم.

به هنگام برگزاری وبینار، کاربران و مدرس یا برگزار کننده در زمانی مشخص آنلاین می‌شوند و با مراجعه به لینکی که در اختیار آنها گذاشته شده، در محیطی ویژه حضور پیدا می‌کنند؛ مدرس در این پلتفرم از طریق صدا و تصویر، نمایش فایل ارائه، ترسیم اشکال بر روی وایت برد، نمایش ویدیوهای مختلف آموزشی و به اشتراک گذاری صفحه نمایش یا دسکتاپ خود، مطالب را به شرکت‌کنندگان منتقل می‌کند و افراد حاضر در وبینار نیز، در صورت نیاز به توضیح بیشتر یا مطرح کردن سوالات خود از امکان ارسال پیام‌های متنی، صدا و تصویر استفاده می‌کنند.

سالها پیش زمانی که در مورد افراد موفق تحقیق میکردم که این ها از چه راهی به موفقیت رسیدند، آدم های موفقی را میدیدم که صدها کارمند دارند، ده هاشرکت دارند و به راحتی دارند آنها را مدیریت می‌کنند ولی این طرف افرادی را می‌دیدم که یک کسب وکاری رو بزور دارند راه میبرند و توی زندان کسب و کار خودشان گیر افتادند و شبانه روز دارند کار می‌کنند اما باز هم کار هاش تموم نمیشه! 

و طبق تحقیقاتم با یک مبحثی آشنا شدم به اسم مدیریت اتوماتیک!

فهمیدم که این انسان ها مدیریت اتوماتیک بلدند، یعنی کسب و کار این افراد به صورت اتوماتیک داره کار می کنه. پس تصمیم گرفتم این تجربیات ارزشمند رو را با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم چون من خودم یک مربی کسب و کار و مشاور کسب و کار هستم 

 دوستان من بیایید یاد بگیرید که چگونه هوشمندانه کار کنید، بیاین کسب و کار خودمون رو اتومات کنیم و از زندگیمون، از خانوادمون، از جوونی مون و از زمانی که برای زندگی کردن داریم نهایت لذت را ببریم.

یادتون باشه با زیاد کار کردن و زمان های زیاد برای کار هیچوقت کارها تموم نمیشه اگر میخواست تموم بشه پس تا الان تموم شده بود!

توی این وبینار عالی و بی نظیر که یک وبینار برای انتقال تجربه هست میبینمتون!