قوانین، شرایط و راهنمای استفاده از وب سایت رسمی سعید تقدسی

کاربر گرامی، لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات، به دقت ملاحظه فرمایید.

  قوانین

1.      توجه داشته باشید کلیه اصول و قوانین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

2.      تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند . در صورت مشاهده کلمات نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد.

3.      وب‌سایت سعید تقدسی اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مطرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

4.      اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد؛ لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به وب‌سایت سعید تقدسی اطلاع دهد.

5.       خدمات و محتوياتی که توسط سعید تقدسی تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات از وب‌سایت سعید تقدسی پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد و استفاده از مطالب تنها با عضویت در سایت امکان پزیر است.

6.       استفاده از هرگونه کرالر (Crawler) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت با ما پیگرد قانونی خواهد داشت.

  نوع محصولات

محصولات در وب‌سایت رسمی سعید تقدسی:

عضویت ویژه:

که به صورت محصولات دانلودی یا دیجیتال صرفا قابل دانلود هستند و بعد از فرایند پرداخت وجه از طرف مشتری، لینک دانلود محصول در صفحه حساب کاربری در دسترس خواهد بود. در این روش مشتری هزینه پستی پرداخت نخواهد کرد و فقط هزینه عضویت را پرداخت می کند.

  پرداخت وجه

پرداخت وجه به روش زیر امکان‌پذیر است:

کارت به کارت کردن وجه است. در این روش وجه محصول یا محصولاتی که انتخاب کرده‌اید را به کارت زیر

شماره کارت: 6091-1277-9972-6037 

به نام سعید تقدسی محمودی

بانک ملی

انتقال دهید و سپس از طریق شماره تلفن: 09158080805 به ما اطلاع دهید تا نسبت به سفارش شما اقدام کنیم.

  تحویل سفارشات

نحوه دریافت محصولات دانلودی به این صورت است که بعد از پرداخت وجه لینک دانلود محصول یا محصولات در حساب کاربری خریدار قابل مشاهده و دانلود است.

لینک‌های دانلود در حساب کاربری مشتری برای همیشه باقی خواهند ماند.

توجه داشته باشید که این لینک‌ها تنها دوبار قابل استفاده خواهند بود. یه این معنی که هر کاربر بعد از دانلود کامل فایل، فقط یکبار دیگر مجاز به استفاده از آن لینک است و بعد از بار دوم آن لینک منقضی خواهد شد.

هرگونه سوال خود را لطفا از طریق ایمیل info@taghadosi.com یا شماره 09158080805 در میان بگذارید.