متاسفانه استعداد شما در کار فروش و فروشندگی ضعیف هست!

 دقت داشته باشید فروش یکی از مهم‌ترین رمزهای موفقیت تمام ثروتمندان جهان هست. با توجه به این که استعداد شما در فروش ضعیف هست یا علاقه ای به این کار ندارید پیشنهاد می‌کنم حتماً به دنبال یادگیری تکنیک های فروش و بازاریابی باشید. تنها با یادگیری اصول فروش و بازاریابی  شما می‌توانید درآمدهای عالی داشته باشید هرمحصول و خدماتی که دارید رو به دیگران بفروشد و درآمدهای عالی کسب کنید.

با توجه به اینکه شما در ایجاد رابطه با دیگران به شدت ضعیف هستید به دنبال تقویت این ویژگی در خودتان باشید. متأسفانه کار فروش و فروشندگی یا بازاریابی در کشور ما جایگاه مناسبی ندارد که این بسیار اشتباه هست چون بازاریاب‌ها و فروشنده‌ها هستند که می‌توانند نیازهای مردم را شناسایی و برطرف کنند و اگر آن‌ها نبودن خیلی از کسب و کارها نابود می‌شدند یادتان باشد شما هر شغلی که داشته باشید باید بتوانید خدمات یا محصول خودتان را بفروشید پس حتما به دنبال یادگیری تکنیک های فروش باشید.

اگر این کار را انجام دهید شما به زودی به جایگاهی که دوست دارید می‌رسید پس پرقدرت گام بردارید اما گام‌های اصولی و درست تا بتوانید قله‌های موفقیت را فتح کنید. تا جایی که می‌توانید روی مهارت‌های خودتان سرمایه‌گذاری کنید و یادتان باشد مغز بهترین جا برای سرمایه‌گذاری است


 همسفر موفقیت نوک قله منتظرت هستم