سطح خلاقیت شما متوسط هست!

خلاقیت یکی از مهم‌ترین رمزهای موفقیت و برتری نسبت به رقبا هست. پیشنهاد می کنیم برای افزایش میزان سطح خلاقیت خودتان به دنبال یادگیری تکنیک های خلاقیت باشد تنها با یادگیری این تکنیک ها  شما می‌توانید ایده های عالی داشته باشید یا هرمحصول و خدماتی که دارید رو به صورت خلاقانه به دیگران بفروشد و درآمدهای عالی کسب کنید. خلاقیت کاملا اکتسابی هست و شما هم می توانید خیلی خلاق تر باشید و همیشه دیگران را با دادن ایده های جذاب خودتان جذب کنید.

با توجه به اینکه شما در دادن ایده های جدید و خلاقانه متوسط هستید به دنبال تقویت این ویژگی در خودتان باشید. متأسفانه خیلی از افراد بعد از سن هفت سالگی با ورود به مدرسه خلاقیت خودشان را از دست می دهند. مغز ما به کمک ما نیاز دارد و باید برای آن زمان بزاریم تا هر روز به توانایی های آن افزوده شود. مغز هم مانند تمام اعضای دیگر بدن در صورت انجام تمرین قوی تر می شود و می تواند ایده های خیلی بهتری در اختیار شما قرار دهد.

اگر روی مهارت های خودتان سرمایه گذاری کنید شما به زودی به جایگاهی که دوست دارید می‌رسید پس پرقدرت گام بردارید اما گام‌های اصولی و درست، تا بتوانید قله‌های موفقیت را فتح کنید. تا جایی که می‌توانید روی مهارت‌های خودتان سرمایه‌گذاری کنید مخصوصا روی خلاقیت های خودتان و یادتان باشد مغز بهترین جا برای سرمایه‌گذاری است.

 

 همسفر موفقیت نوک قله منتظرت هستم!