سعید تقدسی کیست؟

سعید تقدسی نویسنده کتاب معروف “شاه‌ کلید فروش در ایران” می­باشد، این کتاب در سال ۱۳۹۵ به چاپ رسید که با استقبال بسیار خوبی روبرو سعید تقدسیشد و در کمتر از یک ماه، تمام یک نوبت چاپ آن فروخته شد و تا کنون بیش از ۱۰ هزار نفر این کتاب را خوانده و مطالب آن را به صورت کاربردی مورد استفاده قرار د‌اده ­اند.

سعید تقدسی علاوه بر کتاب موفق “شاه کلید فروش در ایران”، ۸ عنوان کتاب­های دیگر هم به نام­های:

۱ – ۱۱۴ ایده کسب­وکار میلیونی با کمترین سرمایه اولیه

۲ – خلق جادوی انگیزه

۳ – ۱۰۱ کلید طلایی فروش

۴ – چرا و چگونه خلاقیت؟

۵ – هشت خان کسب­وکار

۶ – چرا و چگونه استخدام بازاریاب؟

۷ – خلاقیت در استخدام بازاریاب

۸ –  تکنیک­های خلاقیت در کسب­وکار

۹ –  شاه کلید فروش در ایران

کتاب های سعید تقدسی

سعید تقدسی به خاطر علاقه شدیدی که به بحث خلاقیت داشته؛ اختراعات زیادی را انجام داده که یکی از این اختراعات به ثبت هم رسیده است. او عضو فدراسیون بین­المللی مخترعین نیز می باشد.

تقدسی از کودکی علاقه شدیدی به خلاقیت و فروش داشت، او از ۵ سالگی با دست­فروشی کار خود را آغاز کرد و  با  بزرگ­تر شدن و رفتن به مدرسه؛ به دوستان و گاهی به معلم­های خود، محصولات ارگانیک می‌فروخت. همین علاقـه شدید او باعـث شد کار فروش را در کنـار تحصیلات ادامه دهد و در سال ۱۳۸۶ به صورت رسمی وارد کسب­وکار شد و اولین کار و مغازه خودش را با تلاش و امید زیاد راه­اندازی کرد که با موفقیت‌های زیادی روبروشد. همین امر باعث شد بعد از مدت کوتاهی با اقتدار شروع به اجرای پروژه­های ساختمانی نماید. ورود سعید تقدسی به دنیای صنعت ساختمان و علاقه شدید به فروش باعث شد تیم فروش ۱۵ نفری جهت فروش مصالح و تجهیزات ساختمانی را راه­اندازی کند.

و همچنین سعید تقدسی مجموعه تبلیغاتی چاپ نفیس را در سال ۱۳۹۱ راه­اندازی کرد و به مدت ۲ سال مدیر این مجموعه بود که این امر باعث شد با صنعت تبلیغات نیز آشنا شود و تجربیات زیادی کسب کند.

سعید تقدسی از سال ۱۳۹۲ علاقه‌مند به حوزه آموزش شد و با شاگردی در کنار بزرگترین اساتید ایران، سرمایه گذاری روی خودش  را آغاز  کرد که این آموزش‌ها بیش از ۱۰۰ میلیون تومان برای او هزینه در بر داشت.

سعید تقدسی از سال ۱۳۹۴ طبق تجربیات به دست آورده از محضر اساتید بزرگ شروع به آموزش دوره‌های فروش و بازاریابی برای مجموعه‌ها و ارگان­ها کرد. یکی از افتخارات او این ‌است که برای اولین بار توانست خلاقیت را به صورت کاملاً کاربردی وارد کسب­وکار کند و آموزش دوره‌های خلاقیت در کسب و کار را از سال ۱۳۹۵ شروع کرد. و تا کنون بیش از ۱۰۰ سمینار و همایش با موضوعات مختلف کسب­وکار برگذار کرده است. او با تلاش مضاعـف در زمینه کسب و کار موفق به دریافت مدرک دکترای افتخاری کارآفرینی در گرایش کسب­وکار گردید.

سعید تقدسی با توجه به تغییرات، در سبک­های آموزشی جهان، دور‌های حرفه‌ای مربی‌گری مثل کوچینگ تخصصی را گذرانده تا از آموزش‌های به روز دنیا عقب‌ نماند و بتواند در مسیر رشد افراد گامی مؤثر بردارد و و مدیران موفق کشورمان بتوانند از یافته­های به روز و جدید او در زمینه کسب و کار حرفه­ای نیز  بهره ببرند.

سعید تقدسی موفقیت‌های خودش را مدیون مردان بزرگی همچون مرحوم حاج‌آقای هاشمیان صاحب برند گلریز و مرحوم حاجی قربانی، صاحب کارخانه جهان کار و جهان طراوت می‌باشد. تقدسی ۲ سال در خرید و فروش کارخانه‌جات و پروژه‌های بزرگ همکاری داشت که همین امر باعث شد با افراد ثروتمند زیادی آشنا شود و از تجربیات آن‌ها استفاده کند. تقدسی تمام تلاشش را می‌کند تا تمام این تجربیات ارزشمندی را که توانسته از مدیران خوب کشورمان کسب کند، از طریق آموزش در اختیار دیگر عزیزان قرار دهد، تا مدیران بتوانند استفاده کنند و نخواهند این عملکردها را سال­ها خود با تجربه بیاموزند، زیرا افراد موفق برای بدست آوردن این تجربیات بهای زیادی پرداخت کردند یعنی عمر خودشان را دادند تا به این نکات مهم و کاربردی رسیده‌اند.

به کمک خداوند تاکنون بیش از ۱۷۰۰۰ نفر توانسته‌اند از آموزش‌های سعیدتقدسی استفاده کنند و تغییر و تحولی مثبت در کسب‌وکارشان ایجاد کنند. آرزوی سعید تقدسی این هست که کسب‌وکار‌ها در ایران همیشه پررونق باشد و تمام مدیران و کاسب‌های کشورعزیزمان کاملاً حرفه‌ای و خلاقانه کارکنند و به درآمدهای عالی برسند.

سعید تقدسی علاقه شدیدی به مطالعه دارد و خدارو شکر تا کنون توانسته بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب را مطالعه کند و نکات کاربردی این کتاب‌ها را به کار بگیرد. تقدسی یکی از محققین و پژوهشگران آستان قدس رضوی می‌باشد و پروژه‌های تحقیقاتی خودش را در زمینه کسب‌وکار در کتابخانه مرکزی استان قدس در حرم امام رضا(ع) انجام می‌دهد. آرامش و انرژی که در محیط تحقیقاتی (حرم امام رضا(ع)) و منابع ارزشمندی که در اختیار او قرار دارد باعث شده تا مطالب و دست‌آوردهای او برکت و رنگ‌وبوی دیگری داشته باشد.

تقدسی از سال ۹۳ به صورت رسمی شروع به آموزش مدیران کسب‌وکار، فروشنده‌ها و بازاریاب‌ها کرد. و در حال حاضر فقط کار آموزش مدیران را به صورت تخصصی انجام می‌دهد، او تمام کسب‌وکار‌های قبلی خود را به صورت کامل به دیگران واگذار کرده است. چون اعتقاد دارد برای موفق شدن و برای اینکه هر کس بتواند نفر اول در کسب‌وکار باشد، باید متمرکز کارکند و به هیچ وجه نباید همه کاره و هیچ کاره باشد.

و این سر لوحه کار اوست که  تمرکز در جای درست و به کارهای درست می‌تواند منشأ موفقیت هر انسانی باشد.

آموزرش‌های سعید تقدسی دارای ۲ مزیت بی­نظیر می‌باشد:

۱ – ساده بودن

او تمام تلاشش را می‌کند تا مطالب را طوری بیان کند که برای همه قابل فهم باشد.

۲ – کاربردی

چون شرایط کسب‌وکارها در کشور‌ ما متفاوت هست. تنها مطالبی را بیان می‌کند که بشود در کسب‌وکار و در کشور ایران به کار گرفت، نه مطالبی که هیچ کاربردی ندارند یا این‌که مناسب کشور ایران نیستند.

امیدواریم خداوند یاری کند تا بتوانیم به افراد بیشتری خدمت کنیم و تغییر و تحولی در کسب‌وکارشان ایجاد کنیم.

عکس های از سمینار فروش سعید تقدسی

سعید تقدسی سعید تقدسی سعید تقدسی سعید تقدسی سعید تقدسی